логін / реєстраціяMenu

Справа Крисіна: суд оголосив перерву в підготовчому засіданні

13.09.2018

Суддя Дарницького районного суду Києва Ольга Просалова оголосила перерву в підготовчому засіданні у справі обвинуваченого в координації нападів на активістів Євромайдану Юрія Крисіна. Про це 12 вересня повідомив сайт «Радіо Свобода».

На оголошенні перерви у засіданні наголошував захист Крисіна, оскільки на засідання не з’явився ні потерпілий, ні його представник. Суддя заявила, що їй невідомі причини, чому потерпілий не з’явився.

Наступне підготовче засідання призначене на 25 вересня на 12:00.

Нагадаємо, Крисін також є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія під час подій Євромайдану. 22 грудня 2017 року, Шевченківський районний суд Києва визнав Крисіна винним у хуліганстві і призначив покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Проте, 13 червня Апеляційний суд Києва скасував умовний термін і засудив Крисіна в цій справі до п’яти років позбавлення волі.

Журналіста газети «Вести» вбили в Києві вночі 19 лютого 2014 року. Як повідомив сайт видання, Веремій разом із колегою на автомобілі повертався після роботи на Майдані, де виконував редакційне завдання. На розі вулиць Володимирської та Великої Житомирської в Києві на таксі, в якому вони їхали, напали невідомі особи з бейсбольними битками та зброєю, в касках, камуфляжі й чорних масках. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення в живіт.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація