ok В Одесі суд залишив у силі арешт фігуранта «справи 2 травня» Долженкова - Судові процеси - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

В Одесі суд залишив у силі арешт фігуранта «справи 2 травня» Долженкова

Апеляційний суд Одеської області залишив у силі арешт фігуранта справи про масові заворушення 2 травня 2014 року в Одесі Сергія Долженкова, повідомляє прокуратура регіону.

Суд ухвалив таке рішення 27 листопада, підтвердивши ухвалу Приморського районного суду, який 13 листопада залишив Долженкова під вартою ще на два місяці – до 12 січня.

За даними прокуратури, запобіжний захід другому фігуранту справи, росіянину Євгену Мефьодову, був продовжений 15 листопада.

Громадянина Росії Євгена Мефьодова та українця Сергія Долженкова, яких 18 вересня суд у Чорноморську Одеської області виправдав у «справі 2 травня», того ж дня затримали за новим обвинуваченням (частиною 2 статті 110 КК України – посягання на територіальну цілісність і недоторканність України)

Суд у Чорноморську визнав невинуватими 19 обвинувачених у справі про події в Одесі 2 травня 2014 року (у частині подій на Грецькій площі) за статтею про «масові заворушення». Суд оголосив вирок 19 проросійським активістам, п’ятеро з яких перебували у СІЗО, це – Сергій Долженков, Сергій Корчинський, Владислав Романюк та громадяни Росії Євген Мефьодов і Максим Сакаулов.

Цей епізод стосується сутичок українських і проросійських активістів зі стріляниною, що сталися на Грецькій площі Одеси 2 травня 2014 року і призвели до загибелі шістьох людей.

Чорноморський суд розглядав «справу 2 травня» з червня 2017 року. Починаючи з осені 2014 року, справу слухали в трьох одеських районних судах. Проте через різні причини, зокрема, відводи, відпустки, лікарняні і процедурні особливості, в Одесі не залишилося суддів, які б могли розглядати «справу 2 травня».

Загалом 2 травня 2014 року під час сутичок у центрі Одеси загинуло 48 людей, також близько 200 були поранені.

27.11.2017, 20:11

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація