ok У луцькому СІЗО загадково загинув 25-річний ув’язнений (+ВІДЕО) - СІЗО - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

У луцькому СІЗО загадково загинув 25-річний ув’язнений (+ВІДЕО)

04.12.2017 | Лариса Літвицька | tsn.ua

У Луцьку в СІЗО за нез’ясованих обставин помер 25-річний чоловік, який пробув в ізоляторі лише чотири доби. За документами й висновками медиків, смерть хлопця природна, однак родичі переконують, що насправді було навмисне вбивство.

Мама загиблого Марія Листовнич ніяк не може повірити, що її молодшого сина вже немає на цьому світі. Жінка твердить, що Дмитро справді порушив закон – п’яним поцупив у крамниці пляшку віскі за 665 гривень. Ці гроші матір повернула, але дирекція супермаркету все одно написала заяву до поліції, щоби провчити хлопця. «Він каже: мамо, не переживай я відбуду, більше такого не буду робити, наберуся розуму – прости мені! Це, каже, не тюрма, страшного там нічого нема, вони там будуть працювати і телевізор дивитися», – розповіла вона слова сина про СІЗО.

Через лічені дні прийшло повідомлення, що хлопця не стало. «Приїхали в морг і мене не підпустили подивитися, який він є. Руки в нього були побиті», – твердить племінник загиблого Сергій Кузнецов. «Руки тут побиті, ноги підняли – теж побиті, лице побите. Дірка біля скроні – гладжу його, а там живі рани», – каже Марія Листовнич. У сім’ї переконані, що Дмитра забили до смерті, але офіційно причина смерті інакша. «Гострий гепатит. Якщо простіше – цирроз печінки», – каже прес-секретар Західного міжрегіонального управління виконання кримінальних покарань та пробацій Міністерства юстиції України Давид Ляхович.

В управлінні виконання покарань запевняють, що хлопець перебував на обліку з діагнозом «алкогольна залежність», його помістили в одиночну камеру через неадекватну поведінку. Начебто Дмитро міг скоротити собі віку там. «Дана камера була обладнана так, щоб особа не нанесла собі тілесних ушкоджень, але, можливо, двері камери дали таку можливість», – припускає Ляхович. Однак прокуратура почала перевірку смерті ув’язненого за статтями про умисне вбивство, недбале ставлення медиків і підробку медичних документів. У справі вже призначено нову судово-медичну експертизу.

02.12.2017, 23:57

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація