ok Журналіст заявляє про напад з боку поліції - Акції - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Журналіст заявляє про напад з боку поліції

29.04.2020 | ПК

Журналіста «Громадського телебачення» Богдана Кутєпова, який вів прямий ефір під Кабінетом міністрів (під час акції протесту представників малого бізнесу, які вимагають за умов карантину рівних умов для всіх бізнесменів), побили поліціянти і зламали його техніку, – передає «Радіо Свобода», посилаючись на телеканал.

Кадр з відео Ukrinform TV

«Журналісти вели трансляцію з пагорба в парку навпроти Кабміну. До них підійшли кілька поліцейських ТОР і сказали залишити цю територію. Кутєпов пояснив, що має „службову необхідність“ знімати з того місця, де найкраще видно протест. Натомість правоохоронці назвали його „клоуном“. Він також запитував працівників поліції, чому вони повинні відійти з цього місця, на що поліцейські сказали „або забираєш (камеру – ред.), або я зламаю“. З цими словами на журналістів напали й виштовхнули з газону», – ідеться в повідомленні телеканалу.

На записі інциденту видно, як поліціянти підходять до журналістів і просять їх зійти з газону, потім починається сутичка.

Журналісти викликали поліцію і написали заяву про вчинення злочину.

У Нацполіції повідомили, що отримали повідомлення від журналіста «Громадського телебачення» про те, що під час зйомок співробітники ТОР (підрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку) перешкоджали його професійній діяльності.

«Щоб з’ясувати всі обставини інциденту, на місце події прибула слідчо-оперативна група Печерського управління поліції. Проводиться перевірка, матеріали якої будуть передані до Державного бюро розслідувань для ухвалення процесуального рішення», – мовиться в повідомленні.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація