ok Поліціянт, який застосував газ проти журналіста, відсторонений від роботи на масових акціях - Інші - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Поліціянт, який застосував газ проти журналіста, відсторонений від роботи на масових акціях

06.03.2018 | hromadskeradio.org

Поліціянт, який застосував газ проти журналіста під час розгону наметового містечка біля Верховної Ради 3 березня, тимчасово не братиме участі в масових акціях. Про це в ефірі «Громадського радіо» сказав начальник управління патрульної поліції міста Києва Юрій Зозуля.

«До завершення службового розслідування ця людина участь у масових заходах брати не буде, оскільки я не вважаю такі дії прийнятними та нормальними. Я допускаю, щоб будь-що може трапитися під час виконання завдання, що щось не помітили, не так зрозуміли, але це ні в якому разі не може бути виправдуванням поліцейського», – пояснив Зозуля.

Він спростував інформацію про те, що поліцейський раніше служив у спецпідрозділі міліції «Беркут». За словами Зозулі, це – патрульний поліцейський.

Зозуля зазначив, що мав особисту розмову з вищезгаданим поліціянтом. Наразі в поліції з’ясовують обставини, за яких стався інцидент. Після цього буде вирішено, чи буде застосоване якесь покарання щодо поліціянта.

Нагадаємо, 3 березня в Києві розігнали наметове містечко, яке розбили прихильники Міхеїла Саакашвілі в листопаді минулого року. Під час розгону постраждали кілька журналістів. Зокрема, кореспонденту «Радіо Свобода» Сергію Нужненку один із поліцейських бризнув в очі слізним газом.

05.03.2018

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація