ok На Дніпропетровщині судитимуть двох поліціянтів за перевищення влади - Кримінальні провадження (МВС) - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

На Дніпропетровщині судитимуть двох поліціянтів за перевищення влади

05.04.2018 | dnipr.gp.gov.ua

Прокуратурою Дніпропетровської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох працівників одного з відділень поліції за скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади працівником правоохоронного органу).

Так, капітан та сержант поліції, вимагаючи від громадянина повернення автомобіля, який він придбав у своєї знайомої без належного переоформлення (за технічним паспортом), побили останнього руками й ногами по голові та тулубу, а після того, як потерпілий впав, утримували його на підлозі, наступаючи взутими ногами на голову та обличчя. Згодом, надівши на нього кайданки, перевезли до відділення поліції, де відібрали особисті речі (мобільний телефон, платіжну пластикову картку тощо) та, погрожуючи бейсбольною битою, змусили підписати два чисті аркуші паперу. Після 9-ти годинного утримування потерпілого один з правоохоронців, який не був обізнаним щодо злочинних дій своїх колег, побачивши жахливий стан чоловіка, викликав для останнього швидку медичну допомогу. Потерпілого доставлено до лікарні зі струсом головного мозку, синцями та саднами голови і тулуба, що відноситься до легких тілесних ушкоджень, які викликали короткочасний розлад здоров’я.

Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація