логін / реєстраціяMenu

Справи Майдану: суд продовжив арешт Волкову

28.07.2018 | tyzhden.ua

У Київській області Бориспільський районний суд продовжив запобіжний захід у вигляді арешту Олександру Волкову, якого підозрюють у викраденні та катуванні активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Відповідне рішення суд ухвалив 26 липня – Волкова залишили під вартою до 23 вересня.

Прокуратура обґрунтувала необхідність тримання під вартою Волкова певними ризиками, а саме – втечі, ухилення від судових засідань, вплив на свідків, продовження злочинної діяльності.

Олександр Волков

За даними прокуратури, підозрюваний працював на бізнесмена Олексія Чеботарьова, якого вважають замовником послуг «тітушок» під час Майдану. Як зазначається, саме в його офісі «тітушки» отримували зброю, а також за його головування проходили наради щодо процесу викрадення активістів, катування, перешкоджання мирним зібранням.

За даними правоохоронців, Волков регулярно відвідував дані наради і маршрут його пересування збігається з маршрутом викрадення Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Крім того, прокурор Володимир Приходько зазначив, що до затримання підозрюваний намагався виїхати з країни, а також ретельно відслідковував перебіг слідчих дій у справі викрадення Луценка, Вербицького, про це свідчать певні фото ухвал суду, знайдених в його телефоні. Прокурор також наголосив, що офіс адвокатів, які захищають Волкова, розташований під тією ж адресою, що й офіс Чеботарьова, тому вони теж були з ним знайомі.

За інформацією правоохоронців, уже оголошений у розшук Чеботарьов може переховуватися в Росії.

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура України направила до суду обвинувальний акт щодо цивільної особи, яку підозрюють у викраденні в січні 2014 року активістів Революції Гідності Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. За даними ЗМІ, йшлося про Олександра Волкова.

Нагадаємо, у січні 2014 року учасники Майдану Ігор Луценко і Юрій Вербицький були викрадені з території Олександрівської лікарні в Києві та вивезені за місто. Після катування їх кинули в лісі. Вербицький від отриманих травм помер.

Згодом у ГПУ розповіли про докази причетності Олександра Волкова до викрадення людей на Майдані: Волков видав себе тим, що, дізнавшися про затримання правоохоронцями своїх спільників, спробував втекти до Росії, але потім все ж повернувся в Україну, і саме ці його переміщення викликали цікавість слідчих прокуратури.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація