ok Поліціянт постане перед судом за побиття - Кримінальні провадження (МВС) - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Поліціянт постане перед судом за побиття

31.08.2020 | ПК

Завершено досудове розслідування стосовно поліціянта Білгород-Дністровського ВП ГУ Нацполіції в Одеській області, – повідомляє ДБР.

Встановлено, що 9 червня 2019 року правоохоронець, перебуваючи в наряді з охорони публічного порядку у складі автопатруля групи реагування патрульної поліції, за допомогою проблискових маячків зупинив автомобіль, у якому перебували троє громадян.

У подальшому поліціянт безпідставно застосував до двох громадян силу, спричинивши їм легкі тілесні ушкодження. Щодо третього громадянина без наявних на те підстав застосував спецзасіб поліцейського примусу – кайданки.

Таким чином поліціянт обвинувачується у перевищенні влади та службових повноважень, тобто умисному вчиненні працівником правоохоронного органу дій, які явно виходять за межі наданих йому прав чи повноважень, що супроводжувалися застосуванням насильства та зброї (ч. 2 ст. 365 КК України).

У разі доведення вини правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація