ok Двом поліціянтам на Одещині оголосили підозру в перевищенні службових повноважень - Кримінальні провадження (МВС) - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Двом поліціянтам на Одещині оголосили підозру в перевищенні службових повноважень

16.01.2020 | Проти катувань

Два працівники поліції Одеської області в лютому 2018 року при затриманні чоловіка за підозрою у вчиненні адміністративного правопорушення застосували насильство, явно непропорційне тяжкості правопорушення та поведінці затримуваного. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий на місці втратив свідомість, згодом у нього був констатований розрив нирки. Про це повідомлено на сайті Офісу генпрокурора.

15 січня біжучого року прокурори Офісу Генерального прокурора у місті Одесі оголосили обом працівникам поліції про підозру у перевищенні службових повноважень, що супроводжувалося насильством, застосуванням спеціальних засобів, а також болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого діями.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу та відсторонення їх від посад.

Повідомлено, що протягом тривалого часу розслідування фактично не проводилося, незважаючи на встановлення всіх учасників конфлікту. У грудні 2019 року ухвалене рішення про зміну групи прокурорів у провадженні.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація