логін / реєстраціяMenu

Справи Майдану: суд дозволив проведення досудового розслідування щодо ексміністра оборони

29.01.2021 | ПК

В Офісі генпрокурора повідомили про надання судом дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування у «справах Майдану» стосовно колишнього Міністра оборони України. Повідомляється, що ексміністр переховується від органів слідства та суду, передає Радіо Свобода.

Майдан, лютий 2014 (фото: dt.ua)

«Рішення суду надає право стороні обвинувачення на проведення досудового розслідування стосовно підозрюваного за його відсутності (in absentia). Дозвіл надано у кримінальному провадженні за підозрою колишніх президента України, міністра внутрішніх справ України та його заступника, голови Служби безпеки України та його першого заступника, командувача внутрішніх військ МВС України та інших високопосадовців в організації у складі злочинного угруповання з 18 по 20 лютого 2014 року незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій, перевищення влади та службових повноважень, що призвело до настання тяжких наслідків, умисних вбивств та замахів на умисні вбивства, а також умисного завдання тяжких тілесних ушкоджень», – повідомили в ОГП.

21 січня в Офісі генпрокурора також повідомили про надання судом дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування у «справах Майдану» стосовно колишнього командувача внутрішніх військ МВС України.


За даними прокуратури, під час Євромайдану постраждали загалом 2,5 тисячі людей, 104 із них загинули. Згодом загиблих учасників акцій протесту почали називати Небесною сотнею. За даними Міністерства внутрішніх справ, з 18 лютого по 2 березня 2014 року під час виконання службових обов’язків у центрі Києва загинуло 17 силовиків.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація