ok Свавільно засудженим – волю! (ПРЕСАНОНС) - Акції - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Свавільно засудженим – волю! (ПРЕСАНОНС)

29.11.2019 | Проти катувань

Право на справедливий суд – одне з основоположних прав людини.

Акція, приурочена до Міжнародного дня прав людини.

3 грудня 2019 року об 11:00 годині біля будівлі Верховної Ради України (вулиця Грушевського, 5) відбудеться вулична акція (мітинг) на підтримку свавільно засуджених до довічного позбавлення волі без права на перегляд вироків справедливим судом.

Акція ініційована родичами та адвокатами свавільно засуджених на довічний термін і підтримана Харківською правозахисною групою, Українською Гельсінською Спілкою з прав людини, «Союзом „Золотий Вік України“», ГО «Альянс Української Єдності», ГО «Майдан громадський контроль», ГО «Рух громадських спонукань», Amnesty International в Україні та іншими організаціями, інформаційний партнер – Центр прав людини ZMINA.

Мета акції – привернути увагу народних депутатів і Президента до проблематики десятирічної відсутності у країні процедури перегляду кримінальних вироків, у тому числі й до довічного позбавлення волі, які викликають розумний сумнів щодо своєї справедливості.

Буде продемонстрована фотовиставка «13 історій свавільно засуджених довічно» для того, щоби кожний міг подивитися в очі людям, засудженим до вищої міри покарання і які не мають жодного шансу на перегляд свого вироку справедливим судом.

По додаткову інформацією звертатися до Андрія Діденка (ХПГ): 093 985 25 74.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація