логін / реєстраціяMenu

Рваний одяг, відсутність спідньої білизни та памперсів

10.10.2017 | www.npm.org.ua

Рваний одяг, відсутність спідньої білизни та памперсів, – так живуть мешканці Монастироцького психоневрологічного інтернату (Жовківській район Львівської області).

Члени моніторинґової групи Національного превентивного механізму під час візиту без попередження констатували низку порушень прав підопічних та умов проживання їх у закладі.

Зокрема, взуття та одяг не відповідають сезону; в кімнатах практично відсутні шафи для одягу та тумби для особистих речей; зовнішній вигляд багатьох підопічних неохайний – довгі та брудні нігті на ногах та руках;

відсутні мило, зубні щітки та паста; в окремих кімнатах електрична мережа потребує заміни.

«Нас особливо вразило те, що майже всі підопічні одягнені у старий рваний одяг та літнє гумове взуття. На спідній білизні відсутнє маркування, тому після прання кожен отримує будь-чию білизну. У кількох ліжкових хворих була відсутня спідня білизна та памперси, хоча на складі є все необхідне у достатній кількості», – розповіли монітори.

Особливе занепокоєння викликає недотримання техніки безпеки стосовно функціонування електричного обладнання у пральні.

Розетки та вимикачі в житлових кімнатах потребують ремонту. Відсутні плани евакуації під час пожежі та недоукомплектований пожежний щит. Під час візиту монітори поспілкувалися з працівниками закладу, які, як виявилося, не знають стандартів догляду за підопічними та не могли назвати дату останнього проходження інструктажу з техніки безпеки.

Детальний звіт та рекомендації щодо усунення виявлених недоліків буде направлено до Львівської обласної ради.

07.10.2017

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація