ok Свавільно засудженим – волю! (АНОНС) - Акції - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Свавільно засудженим – волю! (АНОНС)

19.11.2019 | Андрій Діденко | khpg.org

До уваги представників громадськості, родичів свавільно засуджених і всіх небайдужих людей, бо на місці свавільно засудженого завтра може опинитися кожний із Вас, тому приєднуйтесь до проведення акції!

Акція на Майдані Незалежності в Києві, 20 вересня 2017 року (архівне фото)

3 грудня (вівторок) об 11 годині під стінами Верховної Ради України за адресою: місто Київ, вулиця Грушевського, 5 відбудеться вулична акція, присвячена проблемі, яка протягом десятиліття існує в Україні – це відсутність можливості перегляду судових рішень, які набрали законної сили і мають чисельні порушення процесуального і матеріального права. Законопроект за № 2033а, який прозвали «Законопроектом останньої надії», який вирішував ці питання, у попередньому парламенті був ухвалений у першому читанні і в цілому. У новому парламенті зареєстрований законопроект під № 0881 знятий з розгляду як такий, що втратив актуальність.

У вигляді театралізованого дійства буде продемонстровано, як засуджені за свавільними судовими рішеннями, у тому числі і засуджені довічно, перебувають немов в могилі, намагаються вилізти, і з одного боку стоять судді і прокурори, а з іншого – народні депутати, і не дають цього зробити.

Акція проводиться за ініціативи родичів свавільно засуджених, за підтримки Харківської правозахисної групи, Української Гельсінської Спілки з прав людини, ГО «Альянс Української Єдності», ГО Майдан громадський контроль, ГО «Рух громадських спонукань».

По додаткову інформацію звертатися до Андрія Діденка (093 985 25 74) або Олега Цвілого (068 933 28 82).

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація