ok У Харкові дільничний побив літнього чоловіка - Інші - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

У Харкові дільничний побив літнього чоловіка

08.08.2019 | «Проти катувань»

У Харкові дільничний інспектор поліції побив 68-річного чоловіка, повідомляють «Коментарі. Харків».

Постраждалий Сергій Слинько з дружиною повертався додому на трамваї з онкодиспансеру. Поруч у кріслі, призначеному для інвалідів, сидів молодик у червоній футболці. Жінка нахилилася і тихо вказала, що пасажир займає спеціальне місце, додавши, що може показати посвідчення по інвалідності. Однак хлопець відповів нецензурною лайкою. Коли жінка спробувала його ввічливо пожурити, той відповів: «Та ти, сука стара, вчити мене будеш?».

«Коли я це почув, я смикнув хлопця за плече, кажу: „Ти що, зовсім з глузду з’їхав, вона тобі в бабусі годиться“. Мені здавалося, що це якийсь несамовитий чоловік. Він мовчки повернувся і вдарив мене кулаком в обличчя. Я кинувся на нього у відповідь, зав’язалася бійка», – розповів Сергій Слинько.

Коли водійка трамвая вигукнула, що викликає поліцію, пенсіонер намагався скрутити кривдника, щоб передати правоохоронцям. Але молодик вдарив головою пенсіонера в лоб і вискочив із трамвая. Сергій Георгійович кинувся за ним.

«У цей момент хтось крикнув: „Так це ж наш дільничний“. Тоді з трамвая вискочили ще кілька чоловіків. Бачачи, що я його наздоганяю, він розвернувся і знову кинувся на мене», – згадує потерпілий.

Людям вдалося затримати хлопця й зупинити автомобіль патрульних, що проїжджав повз. Під час розгляду з’ясувалося, що пасажир трамвая, який відповів матом і кулаками на прохання поступитися місцем, – 23-річний дільничний інспектор Слобідського відділу поліції Харкова Вадим Порфир’єв.

Після інциденту потерпілого Сергія Слинька з розсіченнями, гематомою та саднами на голові швидка госпіталізувала в 4-у лікарню невідкладної допомоги. Чоловік проходив лікування у відділенні нейрохірургії, йому наклали кілька швів. Сергій Слинько написав заяву в поліцію.

Як повідомили «Коментарям» у відділі комунікації поліції області, дільничний інспектор від роботи не відсторонений, оскільки таке рішення ухвалює суд за клопотанням слідства.

«Матеріали передані в обласну прокуратуру для визначення підслідності. Рішенням керівництва призначено службову перевірку щодо даного співробітника. Якщо вина його підтвердиться, він буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності аж до звільнення», – поінформували в поліції.

Сам дільничний від коментарів відмовився, переадресувавши до адвоката.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація