ok Смерть затриманого в райвідділку - Райвідділи МВС - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Смерть затриманого в райвідділку

29.06.2019 | «Проти катувань»

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, відкрили кримінальне провадження за фактом можливого перевищення службових повноважень працівниками поліції, що спричинило тяжкі наслідки, – повідомлено на сайті ДБР.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює прокуратура Донецької області.

За попередньою інформацією, 27 червня 2019 року в одному зі службових кабінетів Костянтинівського ВП ГУ Нацполіції в Донецькій області перебував 28-річний чоловік, затриманий за підозрою у скоєнні грабежу. У ході допиту підозрюваний, на якому були кайданки, вихопив у поліціянта табельну вогнепальну зброю та здійснив постріл у себе, внаслідок чого помер.

Отримавши інформацію, слідчі Краматорського теруправління ДБР прибули на місце події. Проводиться комплекс невідкладних слідчих дій для з’ясування всіх обставин інциденту та оцінки правомірності дій працівників поліції.

Кримінальне провадження розслідується за фактом перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, які спричинили тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України), – мовиться в повідомлені.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація