ok «Те, що видають за реформу, насправді реформою не є», – Євген Захаров про пенітенціарну систему (ВІДЕО прес-конференції) - Акції - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

«Те, що видають за реформу, насправді реформою не є», – Євген Захаров про пенітенціарну систему (ВІДЕО прес-конференції)

06.06.2019 | ХПГ-інформ | khpg.org

В інформаційному агентстві «Главком» під час прес-конференції на тему «Що відбувається в установах кримінально-виконавчої системи України?» директор Харківської правозхахисної групи Євген Захаров та керівник ГО «Альянс української єдності» Олег Цвілий розповіли про умови утримання засуджених в Україні. Зокрема йшлося про незаконні насильницькі дії адміністрації виправних колоній № 77 (Бердянськ), № 51 (Одеса), № 26 (Жовті Води).

Журналісти мали змогу побачити численні фото і відеодокази катувань в українських тюрмах. Побиття засуджених групами швидкого реагування, катування, вимагання хабарів, недопуск правозахисників – ось лише деякі з правопорушень в українській пенітенціарній системі.

– Час пройшов, коли забували [про злочини адміністрації колоній – ред.], і голови нахиляли, і все сходило з рук, – заявив Олег Цвілий. – Ми зараз декларуємо курс до Європи, і технології зовсім інші. Зараз трохи тяжче їм приховати всі ці злочини.

– Це керівництво ні на що інше, ніж катувати засуджених, наказувати їх знущаннями фізично і психологічно за те, що вони протестують проти порядків, які є в установах, не здатне, – зазначив Євген Захаров. – Те, що видають за реформу, насправді реформою не є. І я вважаю, що ці люди мають покинути свої посади, вони мають бути замінені.

05.06.2019


Проект ЄС «Боротьба проти катувань, поганого поводження та безкарності в Україні»

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація