ok Трьох працівників поліції судитимуть за фактом катування - Райвідділи МВС - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Трьох працівників поліції судитимуть за фактом катування

18.04.2019

Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Миколаєві завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно трьох працівників поліції та цивільної особи за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 162, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 371, ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України. Про це повідомляє відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України

Установлено, що 22.02.2018 троє працівників поліції на прохання цивільної особи, перевищуючи службові повноваження із застосуванням насильства, проникли до житла громадянина, здійснили його завідомо незаконне затримання і привід до одного з відділів поліції м. Миколаєва, де застосували катування з метою зізнання у вчиненні крадіжки.

17.04.2019 обвинувальний акт скерований для розгляду до Ленінського районного суду м. Миколаєва.

Генеральною прокуратурою України підтримання державного обвинувачення у цьому провадженні доручено прокуратурі Миколаївської області.

Довідково: за вчинення інкримінованих злочинів особам загрожує покарання у виді позбавлення волі до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація