ok Представників Офісу Омбудсмана не допустили до виправної колонії - Кримінально-виконавча система (КВС) - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Представників Офісу Омбудсмана не допустили до виправної колонії

01.03.2019 | ХПГ-інформ | khpg.org

Інцидент стався вчора, 28 лютого, на Львівщині, повідомляється на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Представник Омбудсмана в західному регіоні Світлана Семчишин та регіональний представник Омбудсмана у Львівській області Руслан Клапчук намагалися потрапити до Держівської виправної колонії № 110. Моніторинговий візит було заплановано в рамках реалізації національного превентивного механізму, зазначено на сайті. Проте керівник колонії Андрій Гнатів у телефонній розмові відмовився впустити моніторів до установи, пояснюючи це тим, що засуджені відсутні.

«На місце події було викликано наряд поліції та подано заяву про перешкоджання діяльності Уповноваженого та його представників. Також було складено протокол про адміністративне правопорушення в порядку ст. 188-40 Кодексу України про адміністративні правопорушення, який буде скеровано до суду», – йдеться в повідомленні.

Відповідно до Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», органи державної влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання громадян, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, посадові та службові особи, до яких звернувся Уповноважений, зобов’язані співпрацювати з ним і надавати йому необхідну допомогу.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація