ok 13 засуджених переміщено з «ДНР» на підконтрольну українській владі територію - Збройний конфлікт на Сході України - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

13 засуджених переміщено з «ДНР» на підконтрольну українській владі територію

13.12.2018

Ще 13 засуджених переміщено з тимчасово окупованих територій Донецької області для продовження відбування покарання на території України, – повідомляє прес-служба Омбудсмена.

Сьогодні, 13 грудня, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова взяла участь у процесі переміщення на контрольовану Урядом України територію 13 засуджених, які відбували покарання у пенітенціарних закладах на непідконтрольній Україні території Донеччини, – мовиться в повідомленні.

Фото з сайту ombudsman.gov.ua

«Сьогодні на КПВВ „Новотроїцьке“ представники окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях у Донецькій області передали нам 13 засуджених, які відбували покарання у в’язницях на непідконтрольній частині Донеччини, а також віддали їх кримінальні справи», – зазначила Денісова.

Вона підкреслила, що це люди, які отримали вироки судів ще до військової агресії на Сході України. Засуджені самі виявили бажання відбувати покарання в українських пенітенціарних закладах.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація