ok У Вільнянській УВП № 11 установі виконання покарань в’язні сплять по черзі - Кримінально-виконавча система (КВС) - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

У Вільнянській УВП № 11 установі виконання покарань в’язні сплять по черзі

11.10.2018

У ході планового моніторингового візиту працівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини спільно із громадськими моніторами виявлено низку грубих порушень утримання ув’язнених у Вільнянській УВП № 11 на Запоріжжі, – повідомляє прес-служба Омбудсмена.

Під час конфіденційних бесід з ув’язненими не надійшло жодної скарги на неналежне поводження з ними.

Проте, чоловіки змушені спати по черзі або на підлозі. Це спричинено тим, що кількість спальних місць не відповідає кількості осіб, які зараз там перебувають. У цій установі утримуються в’язні, яких етапують до інших установ виконання покарань. Їх тримають у так званих «транзитних» камерах. В Офісі Омбудсмена розцінюють це як жорстоке або таке, що принижує гідність, поводження з в’язнями.

У камерах вистачає й інших порушень. Більшість з них не забезпечені належним штучним освітленням, мають надмірну заґратованість вікон. Стіни у приміщенні на час візиту були частково вологими та вкриті грибком. Санвузли перебувають у неналежному технічному стані. Камери не обладнані бачками з питною кип’яченою водою та вентиляцією. Загалом приміщення вимагають ремонту.

Окремо моніторингова група відзначила, що електромережі в установі використовуються з правил порушенням правил пожежної безпеки.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація