ok Поліціянту, який побив чоловіка в метро, оголошено підозру - Кримінальні провадження (МВС) - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Поліціянту, який побив чоловіка в метро, оголошено підозру

14.08.2018

Київська місцева прокуратура № 7 повідомила про підозру співробітника управління поліції в метрополітені ГУНП в місті Києві за фактом побиття громадянина на станції метро «Контрактова площа». Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Установлено, що 8 липня цього року між 23-річним поліціянтом та 62-річним потерпілим відбулась словесна перепалка через начебто некоректну поведінку правоохоронця.

Надалі суперечка переросла у конфлікт, під час якого працівник поліції без явної необхідності завдав чоловікові не менше 10 ударів кулаками та гумовим кийком по голові, тілу і ногам. При цьому поліціянт не припинив побиття чоловіка навіть коли останній впав на підлогу та вже не становив для нього небезпеки.

Вказана подія була виявлена працівниками місцевої прокуратури внаслідок поширення у ЗМІ, після чого негайно розпочато досудове розслідування.

На сьогодні місцевою прокуратурою установлені та допитані учасники конфлікту, співробітники метрополітену, а також пасажири, які стали випадковими свідками події.

За результатом проведених слідчих дій працівника поліції повідомлено про підозру за ст. 126 КК України (Побої і мордування).

Також, підготовлено клопотання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади на час проведення досудового слідства.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація