ok У реабілітаційному центрі незаконно утримували людей - Медична допомога - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

У реабілітаційному центрі незаконно утримували людей

28.03.2018 | vin.gp.gov.ua

У вівторок, 27 березня, Вінницькою місцевою прокуратурою спільно з працівниками Вінницького відділу поліції, Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ НП у Вінницькій області та Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, на підставі ухвали слідчого судді Вінницького міського суду проведено трус у приміщенні реабілітаційного центру, що розташований у місті Вінниці.

Установлено, що центром реабілітації є 3-х поверхове приміщення, яке розташоване у центрі Вінниці. Його територія огороджена бетонним парканом, на вікнах встановлені ґрати. Центр займається реабілітацією нарко- та алкозалежних громадян.

Керівник Вінницької місцевої прокуратури Сергій Гайду зазначає, що під час трусу вилучено облікові картки осіб, що проходять реабілітацію, комп’ютерну техніку. Під час спілкування з людьми підтверджено факти незаконного утримання в центрі осіб, яким було заборонено залишати територію центру, спілкуватися з родичами та самостійно виходити на прогулянки, а мобільні телефони тих, хто проходив реабілітацію, були в сейфі завідувача центру. Бажання покинути вказаний центр виявили більше 10- ти осіб.

На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться допити свідків та інші слідчі дії.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація