ok На Волині викрили підпільний реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних (+ВІДЕО) - Медична допомога - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

На Волині викрили підпільний реабілітаційний центр для нарко- та алкозалежних (+ВІДЕО)

06.11.2017 | www.gp.gov.ua

Прокуратурою Волинської області, працівниками Луцької місцевої прокуратури та Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області в п’ятницю, 3 листопада 2017 року, у одному з житлових будинків населеного пункту поблизу обласного центру в ході санкціонованого трусу виявлено понад 30 осіб – мешканців Волинської, Івано-Франківської, Харківської, Львівської та інших областей, які незаконно утримувались під приводом надання реабілітації та лікування від наркотичної залежності, а також хронічного алкоголізму. Громадяни були позбавленні засобів зв’язку, особистих документів та верхнього одягу.

Як з’ясовано, організація так званого реабілітаційного центру здійснювалась на платній щомісячній основі (6 тис. грн).

Про функціонування цього центру на території Луцького району органам державної влади, місцевого самоврядування відомо не було.

Триває досудове розслідування. Затримано двох осіб, причетних до протиправного функціонування центру. Вирішується питання про оголошення їм про підозру в катуванні та незаконному позбавленні волі кількох осіб на тривалий час з корисливих мотивів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 127 та ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України) та обрання щодо них запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Прес-служба прокуратури Волинської області (04.11.2017)


Як 06.11.2017 повідомив сайт прокуратури Волинської області, Луцький міськрайоний суд, приставши на позицію Луцької місцевої прокуратури, обрав щодо двох громадян, причетних до функціонування незаконного центру реабілітації нарко- та алкозалежних на Волині, запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Обом затриманим повідомлено про підозру у катуванні та незаконному позбавлення волі кількох осіб на тривалий час з корисливих мотивів (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 127 та ч. 2 ст. 146 КК України).

Триває досудове розслідування.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація