ok Донеччанин розповів, як його катували поліціянти - Райвідділи МВС - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Донеччанин розповів, як його катували поліціянти

19.10.2017 | dn.depo.ua

Житель Миколаївки на Донеччині Роман Максименко розповів, як його катували поліціянти та вимагали в нього гроші.

Максименко розповів про це активістам «Стоп коррупції», які записали його розповідь на відео, передає «Depo.Донбас».

Йдеться про чотирьох правоохоронців, яких затримала СБУ за вимаганні грошей. Про це повідомлялося на сторінці СБУ в соцмережі.

Максименко розповів, що співробітники поліції напали на нього прямо біля квартири.

«Цивільна дружина відкрила двері по домофону, я знаходився в під’їзді на першому поверсі. Вони за нею зайшли, почали вп’ятьох мене бутцать як футбольний м’ячик. Я почав сильно кричати, вони мені засовували в рот пакет, щоб не було чутно. Били мене близько півгодини», – розповів чоловік.

Він зазначив, що після цього його забрали до відділку і знущалися вже там, погрожуючи відкрити справу за зґвалтування власної дружини, якого насправді не було.

«Хотіли занурити мене головою в унітаз. Три людини мене потягли в туалет, хотіли засунути голову в унітаз, але я почав чинити опір. Потім мене витягли в коридор біля туалету, заламали мене на підлозі. Найбільший, товстенький, почав мене душити, а їх начальник, Артем, зробив свої потреби мені на голову. Вони ще це зафіксували на камеру, був спалах, я бачив, коли лежав. Після цього я ще хвилин 15 лежав на підлозі», – сказав Максименко.

Він зазначив, що поліціянти дзвонили його матері, яка живе в Росії, та вимагали перерахувати гроші на картку.

Бабуся Максименко вимушена була приїхати й передати поліціянтам 1500 доларів.

За кілька днів на його виклик за номером «102» за фактом пошкодження його автомобіля, приїхали ті ж самі правоохоронці, які піддавали його тортурам.

«Стоп корупції» уточнює дані СБУ, повідомляючи, що насправді поліціянтів, які катували Максименка, було не четверо, а п’ятеро.

Двом правоохоронцям пред’явлено підозру про вчинення злочину, але вони вийшли на свободу під заставу в сумі 128 тисяч гривень. Ще троє поліціянтів, які брали участь у побитті, продовжують виконувати свої службові обов’язки.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація