ok Трьох поліціянтів, викритих на катуванні затриманих, арештовано - Райвідділи МВС - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Трьох поліціянтів, викритих на катуванні затриманих, арештовано

25.07.2017 | don.gp.gov.ua

Суд підтримав клопотання прокуратури Донецької області та обрав для трьох дільничних офіцерів сектору превенції Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави: одному із заарештованих – у сумі 64 000 гривен, двом іншим – по 32 000 гривень.

Нагадаємо, 20 липня слідчі Слідчого управління прокуратури Донецької області спільно зі співробітниками Донецького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Донецькій області встановили, задокументували та ліквідувати створену поліціянтами злочинну схему штучного покращення показників службової діяльності.

Арештовані підозрюються у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу), ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів) КК України

Установлено, що правоохоронці з метою підвищення своїх показників у роботі з виявлення та розкриття кримінальних та адміністративних правопорушень, систематично фабрикували докази винуватості осіб у кримінальних провадженнях. Зокрема, передавали наркотики наркозалежним особам для подальшого їх притягнення до кримінальної відповідальності.

Крім того, зафіксовано факти побиття та катування затриманих осіб. Так, правоохоронці, перебуваючи у приміщенні одного з дільничних пунктів поліції, спонукали затриманого взяти на себе відповідальність за кримінальне правопорушення, якого той не скоював. Отримавши відмову від затриманого,  поліцейські побили його гумовим кийком по голові, тулубу, рукам та ногам.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області
24.07.2017

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація