ok Розпочато спеціальне досудове розслідування щодо одного з фігурантів «справи 2 травня» - Інші - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Розпочато спеціальне досудове розслідування щодо одного з фігурантів «справи 2 травня»

18.05.2017 | od.gp.gov.ua

Прокуратура Одеської області здійснює процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактами масових заворушень із застосуванням зброї, які супроводжувалися насильством над особами, знищенням майна 2 травня 2014 року в м. Одесі.

Судом надано дозвіл та наразі триває спеціальне (заочне) досудове розслідування, яке здійснюють слідчі Управління СБУ в Одеській області, щодо колишнього військовослужбовця, причетного до трагічних подій.

За даними слідства вказаний чоловік у змові з іншими особами 2 травня 2014 року займався підбурюванням та наполягав на необхідності штурму й зведення штабу та барикад у середині адміністративної будинку Профспілок, силових протистоянь з проукраїнськими активістам, які у цей час прямували на Куликове поле.

Крім того фігурант «справи 2 травня» підозрюється в діяльності, спрямованій на дестабілізацію ситуації в регіоні, вчинення терористичних актів. У змові з іншими особами чоловік займався спостереженням та фіксацією інформації про приміщення осередків політичних партій, блокпостів, автозаправок з метою подальшого їх знищення. Також вказані особи незаконно скуповували зброю та боєприпаси для скоєння злочинів.

Підозрюваний перебуває у розшуку.

Найближчим часом обвинувальний акт щодо нього за результатами спеціального (заочного) досудового розслідування буде скеровано до суду для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури Одеської області

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація