ok На Дніпропетровщині судитимуть трьох поліціянтів - Медична допомога - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

На Дніпропетровщині судитимуть трьох поліціянтів

22.02.2017 | dnipr.gp.gov.ua

Прокуратурою Дніпропетровської області закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт щодо трьох поліціянтів та двох інших громадян, які заради легкої наживи майже місяць утримували чоловіка разом із вагітною цивільною дружиною без належного харчування та медичної допомоги.

Метою правоохоронців було заволодіння двокімнатною квартирою раніше судимого 37-річного мешканця Кривого Рогу. Для реалізації свого плану у жовтні 2015 року правоохоронці вистежили чоловіка, змусили його разом із вагітною дружиною сісти в автомобіль та, погрожуючи притягненням до кримінальної відповідальності за злочини, які потерпілий не скоював, отримали згоду на передачу права власності на нерухоме майно.

Під час оформлення відповідних документів, яке тривало майже місяць, зловмисники протягом перших 5 діб утримували своїх жертв у приміщенні відділення поліції, а в подальшому, вступивши в змову з раніше судимими громадянами, утримували потерпілих в приватних квартирах, до яких мали доступ, без належного харчування, побутових умов та медичної допомоги вагітній жінці.

Дії усіх п’ятьох учасників злочину кваліфікуються за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 365, ч. 3 ст.189, ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 357 КК України (перевищення влади або службових повноважень, вчинене за попередньою змовою групою осіб; вимагання передачі права на майно; незаконне позбавлення волі; незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Судовий розгляд кримінального провадження триває.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація