ok Викрито правоохоронців, які знущалися над людиною - Райвідділи МВС - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Викрито правоохоронців, які знущалися над людиною

21.02.2017 | vin.gp.gov.ua

Слідчими органів прокуратури та процесуального керівництва прокуратури Вінницької області спільно з службовими особами управління внутрішньої безпеки у Вінницькій області ДВБ Національної поліції України у рамках розслідування кримінального провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 365, ч. 2 ст. 146 та ч. 2 ст. 127 КК України, викрито трьох поліціянтів одного з районних відділів поліції Вінницької області, які катували людину та незаконно позбавили її волі.

Вказаним правоохоронцям повідомлено про підозру у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень. Крім того, готуються клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та про відсторонення їх від посад.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального провадження, у тому числі проведено судово-медичні експертизи, санкціоновані труси, отримано тимчасовий доступ до документів і речей, допитуються свідки.

За вчинене кримінальне правопорушення передбачене покарання у вигляді позбавленням волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація