ok Затримано поліціянтів, які «кришували» наркопритон і збували наркотики - Кримінальні провадження (МВС) - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Затримано поліціянтів, які «кришували» наркопритон і збували наркотики

26.01.2017 | zak.gp.gov.ua

Працівниками прокуратури Закарпатської області спільно з співробітниками відділу ВБ в області ДВБ НП України в рамках кримінального провадження за фактом незаконного придбання, зберігання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів (ч. 2 ст. 307 КК України) затримано групу, до складу якої входили працівники Мукачівського відділу поліції, котрі займалися збутом наркотичних засобів та «кришуванням» наркопритону.

Разом з тим, з метою створення видимості боротьби із наркозлочинністю, працівниками поліції фальсифікувалися факти скоєння злочинів, пов’язаних з обігом наркотиків та їх удаване розкриття. Також, вони схиляли осіб обмовляти себе у вчиненні злочинів вказаної категорії.

Зазначимо, що за попередніми даними щоденно через вказаний наркопритон проходили десятки осіб, яким збувалися наркотики.

Довідково: ч. 2 ст. 307 КК України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені за попередньою змовою групою осіб, караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація