ok У розшуку за підозрою у злочинах проти Автомайдану перебувають ще четверо екс-беркутівців - Судові процеси - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

У розшуку за підозрою у злочинах проти Автомайдану перебувають ще четверо екс-беркутівців

26.01.2017 | Андрій Голуб | tyzhden.ua

Колишні працівники київського полку «Беркут» Мельник, Радчук, Діулін та Лобода перебувають у розшуку. Про це заявив прокурор Руслан Ткаченко під час засідання суду стосовно обрання запобіжного заходу затриманому напередодні екс-беркутівцю Дмитру Вознюку, повідомляє кореспондент Тиждень.ua.

За словами Ткаченка, названі екс-беркутівці можуть бути співучасниками Вознюка у злочинах, які йому інкримінують.

За інформацією з Розшукової бази МВС, мова може йти про Богдана Діуліна, Олександра Радчука, Богдана Мельника та Сергія Лободу. Усіх названих осіб оголошено у розшук в один день з Вознюком, а також їм усім інкримінують злочини за однаковими статтями: ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 384 КК України.

У коментарі Тиждень.ua Ткаченко уточнив, що Мельник, Радчук, Діулін та Лобода підозрювані у кримінальному провадженні, яке наразі призупинене у зв’язку з розшуком підозрюваних.

Ткаченко назвав імена розшукуваних беркутівців, коли аргументував необхідність взяти під варту затриманого Вознюка. За словами прокурора, перебування Вознюка на волі створює можливість узгоджувати дії з розшукуваними та впливати на хід слідства.

Нагадаємо, 25 січня суд відпустив під домашній арешт екс-працівника першої роти київського «Беркуту» Дмитра Вознюка, якому інкримінують незаконне затримання із застосуванням сили 18 активістів громадського руху «Автомайдан» у ніч з 22 на 23 січня 2014 року.

Імена Діуліна та Радчука раніше публікували серед переліку осіб, які перебували у службовому транспорті полку «Беркут» в районі Кріпосного провулку, де сталося жорстоке побиття активістів Автомайдану у ніч на 23 січня 2014 року. Водночас імен Вознюка, Мельника та Лободи у цьому списку не було.

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація