ok Під час прокурорської перевірки в Південній ВК виявлені порушення (+ФОТО) - Медична допомога - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Під час прокурорської перевірки в Південній ВК виявлені порушення (+ФОТО)

26.01.2017 | od.gp.gov.ua

У вівторок, 24 січня, перший заступник прокурора Одеської області Олександр Саулко та начальник профільного відділу прокуратури Володимир Коломієць здійснили позапланову перевірку умов тримання осіб у Південній виправній колонії № 51.

В ході перевірки прокурори виявили низку порушень вимог кримінально-виконавчого законодавства.

Зокрема, унаслідок неналежного виконання своїх обов’язків службовими особами ПВК № 51 порушено право засуджених на відповідні умови утримання, охорону здоров’я та матеріально-побутове забезпечення.

Засуджені, на яких накладені дисциплінарні стягнення, утримуються в нелюдських умовах, а саме у напівпідвальних приміщеннях без денного освітлення.

Вкрай незадовільним є рівень організації надання медичної допомоги засудженим, більшість приміщень медчастини взагалі непристосовані для цього.

Крім того ув’язнені позбавлені можливості купувати продукти харчування та предмети першої необхідності, через відсутність належного асортименту у крамниці.

За наслідками перевірки прокуратурою буде вжито заходів реагування з метою усунення порушених прав вказаних осіб та притягнення винних до відповідальності.

Прес-служба прокуратури Одеської області

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація