ok Колишнього міліціянта засуджено до реальної міри покарання - Покарані співробітники МВС - ПРОТИ КАТУВАНЬ
логін / реєстраціяMenu

Колишнього міліціянта засуджено до реальної міри покарання

27.12.2016 | www.gp.gov.ua

Завдяки належній організації підтримання державного обвинувачення працівниками галузевого відділу прокуратури Хмельницької області Шепетівським міськрайонним судом ухвалено обвинувальний вирок стосовно колишнього дільничного інспектора міліції Ізяславського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в області.

Встановлено, що цей правоохоронець, якого під час слідства звільнено з органів внутрішніх справ, у квітні 2015 року по завершенню чергування у складі добової слідчо-оперативної групи, не здав табельну зброю – пістолет системи Макарова і разом ще з одним дільничним інспектором уночі розпивали алкогольні напої на території Шепетівського району.

Перебуваючи під впливом алкоголю, колега спробував дістати з кобури табельну зброю обвинуваченого. Намагаючись припинити такі дії, підсудний, перетягуючи пістолет, здійснив постріл, яким смертельно поранив свого товариша по службі.

Незважаючи на невизнання вини колишнім правоохоронцем, в суді повністю доведено його винуватість у скоєнні вбивства через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України).

Вироком суду від 26 грудня 2016 року обвинуваченому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі та його взято під варту в залі суду.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Рекомендувати цей матеріал     
X 

забув пароль

реєстрація